Sorumluluk Reddi

Sorumluk Reddi: Bu dokümanda ürünlerin kullanımı hakkındaki tüm bilgiler, tavsiyeler ve öneriler, güvenilir olduğu düşünülen testlere ve verilere dayandırılmıştır. Ancak, Anadolu Mikronize bu kaynaktaki içeriklerin özel amaçlarının kesinliği, eksiksizliği veya yeterliliği konularında hiçbir teminat vermez. Bu kaynakta tanımlanan ürünleri kullanmanın uygunluğunu belirlemek, kullanıcının sorumluluğu altındadır. Tanımlanan ürünlerin kullanımından kaynaklanan sonuçlar konusunda Anadolu Mikronize tarafından açık veya örtülü bir biçimde hiçbir teminat verilmemiştir.

Bu kaynakta tanımlanan bilgilere ilave bilgiler gerekebilir; örneğin, özel veya olağan dışı şartlar veya durumlar tasavvur edildiğinde veya ilgili yasa ve mevzuatlardan dolayı. Bu kaynaktaki hiçbir bilgi, herhangi bir patenti ihlal etmek için bir yetkilendirme veya tavsiye olarak tefsir edilemez. Kabul edilen tüm siparişler, üretici Anadolu Mikronize standart satış şartlarına tabidir.

Anadolu Mikronize, genel mevzuat gereğince, yalnızca bu internet sitesinde sağladığı kendi içeriğinden sorumludur ve üçüncü partiler tarafından sağlanan harici içeriklere yapılan atıflar (bağlantılar) konusunda hiçbir sorumluluk kabul etmez. Söz konusu harici içerikler site yöneticisi tarafından sağlanmamaktadır ve site yöneticisinin bu tarz üçüncü parti içerikler üzerinde bir etkisi olması olasılığı yoktur. www.anadolumikronize.com.tr internet sitesinin bağlantılar yoluyla atıfta bulunduğu harici internet sitelerinin içerikleri Anadolu Mikronize’nin görüşlerini yansıtmaz ve yalnızca bilgi amaçlı ve bağlamsal bilgilerin sunumu içindir. Anadolu Mikronize, yukarıda açıklandığı gibi internet sitesinde atıfta bulunulan harici kaynaklar konusunda hiçbir mesuliyet kabul etmez.


İştiraklerimiz